PARAFIA ŚWIĘTEGO MICHAŁA           ARCHANIOŁA W KONIECPOLU

Pielgrzymka do Andaluzji-Serca Hiszpanii

 ANDALUZJA-SERCE HISZPANII
21-28 STYCZEŃ 2017 ROK

Dzień 1 – Wyjazd z Koniecpola przez Kielce na lotnisko  w Warszawie-przelot samolotem rejsowym do Malagi  nocleg nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)
Dzień 2 – śniadanie KORDOBA – w średniowieczu nazywana Miastem Trzech Kultur- przez długi okres czasu w mieście współistniały trzy różne cywilizacje: islam, chrześcijaństwo oraz judaizm. Bogata historia tego miasta odcisnęła piętno na jego dziedzictwie kulturowym i zabytkach. Zwiedzanie m.in. fortyfikacji Alkazar, kościoły Santa Marina z XIII wieku, Iglesia del Carmen z XVI wieku. obiadokolacja i nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)
Dzień 3 – śniadanie SEVILLA – centrum Sevilli to labirynt starych, wąskich uliczek, przy których znajduje się większość zabytków. zwiedzanie najbardziej charakterystycznego miasta Andaluzji Katedra ze słynną figurą Dziewicy Królewskiej (Virgen de los Reyes) i z dzwonnicą z posągiem Wiary (tzw. El Giraldillo), Plaza Espana , Alcazar – Pałac Mauretański, bazylika Macarena z wizerunkiem MB Bolesnej Madonny Nadziei (patronki torreadorów) JEREZ DE LA FRONTERA – rejon produkcji sherry (wizyta w typowej bodega) obiadokolacja i nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)
Dzień 4 – śniadanie KADYKS – min. Renesansowy kościól Sagrario. Katedra (Catedral Nueva,z grobem Manuela de Falli), kościół Santiago, Santa Catalina z ostatnim dziełem Murilla RONDA – jedno z najefektowniej położonych miast Hiszpanii. Usytuowane jest na masywnej skale, przeciętej urwistą rozpadliną. Ze względu na swoją niedostępność Ronda była jednym z ostatnich arabskich bastionów, zdobytym ostatecznie przez Chrześcijan w 1485 r. obiadokolacja i nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)
Dzień 5 – – śniadanie GRANADA- twierdza Alhambra – Pałac Generalitat- Dziedzińce i Ogród, Katedra, uliczki targowe obiadokolacja i nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)
Dzień 6 – śniadanie GIBRALTAR- jako brama Morza Śródziemnego, odegrał kluczową rolę w czasach kolonialnych. W 1943 r. nad Gibraltarem zginął w katastrofie lotniczej generał Władysław Sikorski ( Pałac Gubernatora, wjazd kolejką linową na Skałę Gibraltarską, spacer główną ulicą obiadokolacja i nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)
Dzień 7 –

 

 

 

 

Dzień 8 –

śniadanie MALAGA – drugie co do wielkości miasto Andaluzji. Uliczki tego starego miasta rozchodzą się promieniści od Katedry, którą zwiedzimy (m.in.forteca Alcazaba, zamek Gibralfaro, katedra) kolacja w restauracji z pokazem flamenco nocleg na wybrzeżu Costa del Sol (ok. Torremolinos)

przelot samolotem rejsowym do Polski, powrót na miejsce zbiórki Koniecpol.

Cena: 3.490 zł. + 100 Euro

obejmuje:

–  transfer na lotnisko w Polsce i z powrotem

– przelot samolotem rejsowym do Hiszpanii i z powrotem
– przejazdy autokarem (lub busem – w zależności od ilości uczestników) na terenie Hiszpanii (klimatyzacja)

–  7 noclegów w hotelach (pokoje 2-osobowe z łazienkami)

– 7 śniadań kontynentalnych

– 6 obiadokolacji (bez napoi)

– kolacja  w restauracji z pokazem flamenco

– opiekę pilota

– ubezpieczenie NW i KL
– bilety wstępu do odwiedzanych obiektów
– miejscowych przewodników
– system audio-guide

– opłaty klimatyczne

Bagaż podręczny

Każdy pasażer może wnieść na pokład jedną torbę podręczną o wadze do 10 kg i maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 1 małą torebkę o maksymalnych wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Bagaż rejestrowany – do 20 kg

Zapisy do końca listopada 2016 roku.

Przy zapisie wpłacamy zaliczkę w wysokości 1000 zł.

Wszelkie Informacje i zapisy: Ks. Józef Cichoń  Tel. 608482266

 

 

 

Msze Święte
MSZE ŚWIĘTE:
NIEDZIELA: 7.30 / 9.30 / 11.30 / 16.00
W SOBOTĘ O 18.00 - MSZA ŚW Z LITURGIĄ NIEDZIELNĄ

W TYGODNIU: 7.00 / 17.00 (X-III)
7.00 / 18.00 (IV-IX)

Spowiedź codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.
Ważne informacje
Numer konta:
63 8276 0003 2000 0000 1238 0001
Licznik odwiedzin
592703
Visit Today : 120
Visit Yesterday : 204
This Month : 7044
This Year : 53003
Total Visit : 592703